Освітні програми

Робота  педколективу спрямована   на  підвищення  якості  дошкільної  освіти  шляхом  впровадження  в  практику  роботи  інноваційних  технологій  та  виконання  завдань  оновленого  Базового  компоненту та  освітньої програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина»  та  освітньої  програми розвитку  дітей  старшого віку  «Впевнений старт».

Впроваджуються  новітні  педтехнології:

-           Ейдетика  для розвитку  і  навчання;

-          Палички  Кюїзенера,  логічні  блоки  Дьенеша   на  заняттях  з  математики;

-          Читання  за  методикою  М.О. Зайцева;

-          Коректурні таблиці Н. Гавриш;

-          «Кольорові  долоньки»  програма  Ликової  І.О.

Проводиться безкоштовна  гурткова  робота:

-           «Кольоровий  завиток»  (квілінг,  вихователь  Білозерцева  А.І.);

-          «Країна шахового королівства»  (шаховий  гурток,  вихователь  Сівак  Я.В. та Попова В.К.);

-          «Колобок»  (ліпка з солоного тіста,  вихователь  Сівак  Я.В.);

-         «Зозулята»  (гурток зі співів, муз. керівник Очкань Л.І.);

-          «Кольорові  долоньки»  (нетрадиційні  техніки  малювання, вихователі  Заславець  Т.В. та Кіптіла  О.Є.);

-          «Барви природи» (декоративно-ужиткове мистецтво Марченко О.В.).

З  метою  розвитку  пізнавальних  здібностей  дітей  педагогами  проводяться  інтегровані  заняття,  екскурсії.

Залучення  батьків  до  педпроцесу  допомагає  спільно  здійснювати  всебічний  розвиток  дитини  (Дні  відкритих  дверей,  розваги,  свята,  спільні  виставки  робіт,  батьківські  збори,  консультації,  організація  екскурсій).  Працює  консультативний  центр  «Для  мам  і  тат»,  головною  метою  якого  є  забезпечення  єдиних  вимог  і  наступності сімейного  і  суспільного  виховання,  підтримка  різнобічного  розвитку  дітей,  які  виховуються  в  умовах  сім’ї.  Педагоги  проводять  роз’яснювальну  роботу  серед  батьків  щодо  необхідності  здобуття дітьми  старшого  віку  дошкільної  освіти.