Середня група


Перспективний план навчально
-виховної діяльності середньої групи «Сонечко»

Травень 2019 р.

Дні тижня

1

2

3

4

5

 

 

Теми тижня

«Все квітує і співає»

«Комахи»

«Ми веселі хлопчики й дівчатка»

«Я – особистість»

«Тиждень безпеки життєдіяльності»

Понеділок

  9:00-9:30 озн.із соціумом + розв.мовлення

«День Народження Мухи-Цокотухи»

10:00-10:25-фізкультура

16:25-16:45-музична розвага

9:00-9:30 озн.із соціумом + розв.мовлення

«В країні почуттів та її мешканців»

10:00-10:25-фізкультура

16:25-16:45-фізкультурна розвага

9:00-9:30 озн.із соціумом + розв. мовлення

«Ой який чудовий я»

10:00-10:25-фізкультура

9:00-9:30 озн.із соціумом + розв. мовленняДитина і інші люди

«Свої-чужі»

10:00-10:25-фізкультура

16:25-16:45-музична розвага

Вівторок

  9:00-9:30

«У саду у дідуся»(поняття високо-низько)

9:40-10:00-музичне заняття

15:35-15:55-«Жучок-сонечко»(ліпка)

9:00-9:30

«Добрі герої казок»(порядкова й кількісна лічба)

9:40-10:00-музичне заняття

15:35-15:55-«Мій настрій»(аплікація)

9:00-9:30

«У країні Математики»(орієнтування у просторі)

9:40-10:00-музичне заняття

15:35-15:55-«Квіточка-семиквіточка» (ліпка)

9:00-9:30

«Дитина вдома»(геометричні фігури, довжина, ширина)

9:40-10:00-музичне заняття

15:35-15:55-«Сірник – це небезпечно» (ліпка)

Середа

9:00-9:30- озн.із соціумом + розиток молення

«Весна-красна тепло та радість принесла»

10:00-10:25-фізкультура на повітрі

16:25-16:45-шаховий гурток

9:00-9:30- озн.із соціумом + розвиток мовлення

«Що добре, а що погано?»

10:00-10:25-фізкультура на повітрі

16:25-16:45-шаховий гурток

9:00-9:30- озн.із соціумом + розвиток мовлення

«У кожного своя вдача»

10:00-10:25-фізкультура на повітрі

16:25-16:45-шаховий гурток

9:00-9:30- озн.із соціумом Дитина і природа

«Наш рідний дім природа»

10:00-10:25-фізкультура на повітрі

16:25-16:45-шаховий гурток

Четвер

9:00-9:30- Природа + розв.мовлення

«Екскурсія в парк»

9:50-10:15 -фізкультура

С.Х.Д/П.Д.Р

“Пісок”

 

  9:00-9:30-Природа + розвиток мовлення «Посадили ми берізку»

9:50-10:15 -фізкультура

В. Орлов

С.Х.Д/П.Д.Р“Магніт”

 

9:00-9:30-Природа + розвиток мовлення «Мій відпочинок на природі»

9:50-10:15 -фізкультура

С.Х.Д/П.Д.Р“Повітря”

 

9:00-9:30-Природа + розв. мовлення Дитина на вулицях міста

«Ми – пішоходи, ми – пасажири»

9:50-10:15 -фізкультура

С.Х.Д/П.Д.Р

“Вода”

 

П’ятниця

9:00-9:20«Кульбабки в траві»

(малювання)

9:30-9:50Музичне заняття

15:35-15:55-театралізована діяльність

 

9:00-9:20«Метелики і жуки»

(малювання)

9:30-9:50Музичне заняття

15:35-15:55- театралізована діяльність

 

9:00-9:20«Малюємо щастя»(малювання)

9:30-9:50Музичне заняття

15:35-15:55- театралізована діяльність

 

9:00-9:20«Автопортрет» (малювання)

9:30-9:50Музичне заняття

15:35-15:55- театралізована діяльність

 

Здоров’я та емоційе благополуччя дитини

9:00-9:20«Де живуть вітаміни?» (малювання)

9:30-9:50Музичне заняття

15:35-15:55- театралізована діяльність

 

 

 

 

Субота

  9:00-9:20- Природа + розв. мовлення

«Пригоди мурашки»

9:50-10:15 -фізкультура

С.Х.Д/П.Д.Р“Грунт”